Motto společnosti

O nás


Zahradnická firma Clematis působí na trhu již přes 20 let. Provozujeme zahradní centrum v průmyslové zóně Bobrky u Vsetína, kde na ploše 1 650 m2 najdete širokou škálu okrasných a užitkových rostlin a to především od českých pěstitelů. Nabízíme nejrůznější druhy substrátů, hnojiv, agrochemických přípravků a jiných zahradních materiálů potřebných pro realizační práce na zahradě.

Další činností firmy je realizace zahrad neboli zahrada na klíč. Jedná se o proces, při kterém je realizace prvně navrhnuta podle možností a požadavků zákazníka. Schválením návrhu přichází samotná realizace projektu. Po dokončení prací a předání projektu zákazníkovi nabízíme pravidelnou údržbu. Zákazníci si ovšem mohou jednotlivé služby objednat samostatně. Realizace se netýkají pouze okrasných a užitkových zahrad, ale i ozelenění jiných soukromých či veřejných objektů.

Zakladatelem i majitelem firmy je Radek Janků, který se stará o celkový chod firmy. Naším hlavním cílem je především spokojený zákazník, kterého se snažíme dosahovat osobním přístupem, kvalitou práce a přijatelnými cenami.